Prawdziwe jedzenie nie zmienia się

Drodzy przyjaciele,
Co możemy powiedzieć po ponad 100 letnim doświadczeniu w branży mleczarskiej? Widzieliśmy, jak trendy w jedzeniu przechodziły od jednego do drugiego. Jednak my jako prawdziwi miłośnicy nabiału zawsze trzymamy się trzech tych samych zasad: tradycji, smaku i prostych składników. Jeśli więc tak jak my jesteś miłośnikiem prawdziwego, tradycyjnego twarogu, śmietany, masła czy jogurtu, to zapraszamy do nas.

Tam, gdzie dzieje się magia

Gospodarstwo Rolne „ZIEMBIŃSCY” od wielu pokoleń zajmuje się hodowlą krów mlecznych różnych ras, wśród których najistotniejsza jest rasa „Jersey” z uwagi na wyjątkowe właściwości smakowe i wartości odżywcze mleka. Nasze krowy są szczęśliwe. Jedzą zieloną trawę, wędrując swobodnie po pastwisku.


Produkcja odbywa się w sposób tradycyjny, ze świeżego mleka produkujemy nabiał, który niezwłocznie dostarczamy naszym odbiorcom. Surowcem jest wyłącznie świeże mleko z własnego stada i żywe kultury bakterii. Pozwoliło nam to zdobyć w krótkim czasie dużą grupę wiernych konsumentów, którzy docenili smak i walory zdrowotne naszego nabiału.